Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-1
Završeno
Olivia Panovski
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Hailey Ha Krivohlavek Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -63 kg
(MATTA A)
1-1
Završeno
Amilia Nilsson
SKIFT
Pobeda po poenima
Martina Bithyo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-2
Završeno
Ena Sadiku
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Pobeda po poenima - 02:00
Valentina Bithyo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -57 kg
(MATTA A)
1-4
Završeno
Linnea Woxenius
Budoklubben Shindo
Malva Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -57 kg
(MATTA A)
2-7
Završeno
Isabella Forsblom
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Stella Ponthan SKIFT Pobeda po poenima - 02:00
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-3
Završeno
Olivia Panovski
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Ena Sadiku Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -63 kg
(MATTA A)
1-2
Završeno
Amilia Nilsson
SKIFT
Pobeda po poenima
Carin Isacson Budoklubben Shindo
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -57 kg
(MATTA A)
1-5
Završeno
Linnea Woxenius
Budoklubben Shindo
Pobeda po poenima
Malva Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-4
Završeno
Hailey Ha Krivohlavek
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Valentina Bithyo Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobeda po poenima - 02:00
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -63 kg
(MATTA A)
1-3
Završeno
Martina Bithyo
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Carin Isacson Budoklubben Shindo Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -57 kg
(MATTA A)
2-8
Završeno
Isabella Forsblom
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Stella Ponthan SKIFT Pobeda po poenima - 02:00
JJ Fighting, Ungdom / U-16 Flickor 14–15 år / -57 kg
(MATTA A)
1-6
Završeno
Linnea Woxenius
Budoklubben Shindo
Malva Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-5
Završeno
Olivia Panovski
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Valentina Bithyo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC FIGHT 11
(MATTA A)
1-7
Završeno
Leon Pernikliski
SKIFT
Pobeda po poenima
Axel Svensson Varbergs Kampsportsförening
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Flickor 12-13 år / -48 kg
(MATTA A)
2-6
Završeno
Hailey Ha Krivohlavek
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Pobeda po poenima - 02:00
Ena Sadiku Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -42 kg
(MATTA A)
2-9
Završeno
Sakis Engskog Vlachos
SKIFT
Pobeda po poenima - 02:00
Adam Sapiev Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC 13
(MATTA A)
1-10
Završeno
Oliver Cruz
SKIFT
Pobeda po poenima
Jake Carlsson Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-11
Završeno
Wille Wendt
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC FIGHT 11
(MATTA A)
1-8
Završeno
Leon Pernikliski
SKIFT
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -42 kg
(MATTA A)
2-10
Završeno
Sakis Engskog Vlachos
SKIFT
Pobeda po poenima - 02:00
Emil Petersson Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-12
Završeno
Ismar Kahrimanovic
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobedio po Punim Ippon - 00:43
WC 13
(MATTA A)
1-11
Završeno
Oliver Cruz
SKIFT
Jamaluddin Shapiev Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -42 kg
(MATTA A)
2-13
Završeno
Adam Sapiev
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Pobeda po poenima - 02:00
Emil Petersson Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC FIGHT 11
(MATTA A)
1-9
Završeno
Axel Svensson
Varbergs Kampsportsförening
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-14
Završeno
Wille Wendt
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Ismar Kahrimanovic Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-15
Završeno
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Pobeda po poenima - 02:00
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC 13
(MATTA A)
1-12
Završeno
Jake Carlsson
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Jamaluddin Shapiev Wernamo Ju-Jutsu Klubb Pobeda po poenima
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-16
Završeno
Wille Wendt
Lomma CJJ
Pobeda po poenima - 02:00
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting, Ungdom / U-14 Pojkar 12-13 år / -60 kg
(MATTA A)
2-17
Završeno
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Pobeda po poenima - 02:00
Ismar Kahrimanovic Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC 12
(MATTA A)
1-13
Završeno
Wille Wendt
Lomma CJJ
Pobeda po poenima
Theo Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC 14
(MATTA A)
1-15
Završeno
Thea Wendel
Lomma CJJ
Pobeda po poenima
Smilla Rönneke Wernamo Ju-Jutsu Klubb
WC 12
(MATTA A)
1-14
Završeno
Wille Wendt
Lomma CJJ
Pobeda po poenima
Theo Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb