Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
U-16 FLICKOR -63kg
(Day 1)
1-1
Färdig
Klara Widing
Lomma CJJ
Carin Isacson Budoklubben Shindo Vann på poäng
PARA 11
(Day 1)
2-1
Färdig
Kristofer Thörnqvist
Westfight
Elias Wihren Kumlakampsportsförening Vann på poäng - 03:00
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
1-3
Färdig
Gustav Wennbladh
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 02:00
PARA 12
(Day 1)
2-4
Färdig
Ola Ekstrand Muthen
Westfight
Roland Andersson Westfight Vann på poäng - 03:00
PARA 13
(Day 1)
2-6
Färdig
Ida Björnritz
Kumlakampsportsförening
Jenny Öster Hall Kumlakampsportsförening Vann på Submission - 00:57
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
1-4
Färdig
Wille Wendt
Lomma CJJ
Vann på full Ippon - 00:47
Fred Smith SKIFT
PARA 11
(Day 1)
2-2
Färdig
Kristofer Thörnqvist
Westfight
Vann på poäng - 03:00
Elias Wihren Kumlakampsportsförening
PARA 12
(Day 1)
2-5
Färdig
Ola Ekstrand Muthen
Westfight
Roland Andersson Westfight Vann på poäng - 03:00
U-16 FLICKOR -63kg
(Day 1)
1-2
Färdig
Klara Widing
Lomma CJJ
Carin Isacson Budoklubben Shindo Vann på poäng - 02:00
PARA 13
(Day 1)
2-7
Färdig
Ida Björnritz
Kumlakampsportsförening
Nathalie Frisk Kumlakampsportsförening Vann på poäng - 03:00
U-14 FLICKOR -48kg
(Day 1)
1-8
Färdig
Ingrid Isacson
Budoklubben Shindo
Bodil Andersson Varbergs Kampsportsförening Vann på full Ippon - 01:03
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
1-5
Färdig
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Wille Wendt Lomma CJJ
PARA 11
(Day 1)
2-3
Färdig
Kristofer Thörnqvist
Westfight
Vann på poäng - 03:00
Elias Wihren Kumlakampsportsförening
PARA 13
(Day 1)
2-8
Färdig
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Jenny Öster Hall Kumlakampsportsförening Vann på Submission - 01:07
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
1-6
Färdig
Gustav Wennbladh
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Fred Smith SKIFT
U-14 FLICKOR -48kg
(Day 1)
1-9
Färdig
Ingrid Isacson
Budoklubben Shindo
Olivia Panovski Lomma CJJ Vann på poäng - 02:00
U-14 POJKAR -46kg
(Day 1)
1-11
Färdig
Sebastian Österberg
Karlstad Kampsportförening
Vann på full Ippon - 01:35
Theo Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb
11 FIGHT
(Day 1)
2-11
Färdig
Alfons Burke
Varbergs Kampsportsförening
Oskar Andersson Bolin Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 02:00
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
1-7
Färdig
Gustav Wennbladh
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wille Wendt Lomma CJJ Vann på poäng - 02:00
U-16 POJKAR +73kg
(Day 1)
Färdig
Fred Smith
SKIFT
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på Walkover
11 FIGHT
(Day 1)
2-12
Färdig
Alfons Burke
Varbergs Kampsportsförening
Ebbe Andersson Varbergs Kampsportsförening Vann på poäng - 02:00
U-14 FLICKOR -48kg
(Day 1)
1-10
Färdig
Olivia Panovski
Lomma CJJ
Vann på poäng - 02:00
Bodil Andersson Varbergs Kampsportsförening
PARA 14
(Day 1)
2-9
Färdig
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Emily Ekstrand Muthen Westfight
U-14 POJKAR -46kg
(Day 1)
1-12
Färdig
Buster Benninge
Budoklubben Shindo
Sakis Engskog Vlachos SKIFT Vann på poäng - 02:00
11 FIGHT
(Day 1)
2-13
Färdig
Ebbe Andersson
Varbergs Kampsportsförening
Oskar Andersson Bolin Wernamo Ju-Jutsu Klubb Vann på poäng - 02:00
MIX FIGHT
(Day 1)
1-17
Färdig
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på full Ippon - 01:37
Emmy Karlberg Budoklubben Shindo
12 FIGHT
(Day 1)
2-14
Färdig
Emils Valters
Kumlakampsportsförening
Vann på poäng - 02:00
Axel Hildor Kumlakampsportsförening
PARA 14
(Day 1)
2-10
Färdig
Nathalie Frisk
Kumlakampsportsförening
Vann på poäng - 03:00
Emily Ekstrand Muthen Westfight
U-14 POJKAR -46kg
(Day 1)
1-13
Färdig
Theo Thornell Kihlman
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Vann på poäng - 02:00
Buster Benninge Budoklubben Shindo
U-14 POJKAR -46kg
(Day 1)
1-14
Färdig
Sebastian Österberg
Karlstad Kampsportförening
Vann på full Ippon - 00:41
Sakis Engskog Vlachos SKIFT
MIX FIGHT
(Day 1)
1-18
Färdig
Stefan Petrovic
Ju-jutsuklubben Dokan Dojo
Vann på poäng - 03:00
Erik Bergström Budoklubben Shindo
12 FIGHT
(Day 1)
2-15
Färdig
Emils Valters
Kumlakampsportsförening
Yusuf Hassan Budoklubben Shindo Vann på poäng - 02:00