Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Next Generation -60
(MATTA A)
1-1
Gotowy
Wille Wendt
Kimon Christoforidis Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 02:00
Next Generation -60
(MATTA A)
1-2
Gotowy
Victor Liller
SKIFT
Wygrana na punkty - 02:00
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Next Generation -73
(MATTA A)
1-7
Gotowy
Unknown User
SKIFT
Elton Kristiansson Söderskogs IF Wygrana na punkty - 02:00
Next Generation -60
(MATTA A)
1-3
Gotowy
Wille Wendt
Wygrana na punkty - 02:00
Victor Liller SKIFT
Next Generation -60
(MATTA A)
1-4
Gotowy
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Next Generation -58
(MATTA A)
1-8
Gotowy
Amilia Nilsson
SKIFT
Malva Thornell Kihlman Wernamo Ju-Jutsu Klubb Wygrana na punkty - 02:00
Next Generation -60
(MATTA A)
1-5
Gotowy
Wille Wendt
Wygrana na punkty - 02:00
Gustav Wennbladh Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Next Generation -60
(MATTA A)
1-6
Gotowy
Kimon Christoforidis
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Victor Liller SKIFT
Next Generation -58
(MATTA A)
1-9
Gotowy
Amilia Nilsson
SKIFT
Wygrana na punkty - 02:00
Stella Ponthan SKIFT
Next Generation -73
(MATTA A)
1-11
Gotowy
Wiggo Lundborg
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Unknown User SKIFT
Next Generation -58
(MATTA A)
1-10
Gotowy
Malva Thornell Kihlman
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 02:00
Stella Ponthan SKIFT
Next Generation -73
(MATTA A)
1-12
Gotowy
Wiggo Lundborg
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Elton Kristiansson Söderskogs IF Wygrana na punkty - 02:00
JJ Fighting / Herrar U18 Elit / -66 kg
(MATTA A)
1-13
Gotowy
Noel Pettersson
Varbergs Kampsportsförening
Zwycięstwo przez pełny ippon - 00:56
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar U18 Elit / -81 kg
(MATTA A)
1-15
Gotowy
Hugo Blommaskog
Budoklubben Shindo
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Damer U18 Elit / -70 kg
(MATTA A)
1-16
Gotowy
Evelin Nilsson
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Nellie Blomqvist Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar U18 Elit / -66 kg
(MATTA A)
1-14
Gotowy
Noel Pettersson
Varbergs Kampsportsförening
Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:30
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening
JJ Fighting / Herrar U18 Elit / -81 kg
(MATTA A)
1-18
Gotowy
Hugo Blommaskog
Budoklubben Shindo
Wygrana na punkty - 03:00
Toni Beljo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Damer U18 Elit / -70 kg
(MATTA A)
1-17
Gotowy
Evelin Nilsson
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Nellie Blomqvist Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar U18 Elit / -81 kg
(MATTA A)
1-19
Gotowy
Toni Beljo
Wernamo Ju-Jutsu Klubb
Wygrana na punkty - 03:00
Liam Allstyle Mäkelä SKIFT
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -69 kg
(MATTA A)
1-20
Gotowy
Noel Pettersson
Varbergs Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Eli Lundberg IKSU
JJ Fighting / Damer U21 Elit / -63 kg
(MATTA A)
1-21
Gotowy
Linnea Woxenius
Budoklubben Shindo
Evelin Nilsson SKIFT Zwycięstwo przez pełny ippon - 02:31
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -77 kg
(MATTA A)
1-22
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrana na punkty - 01:16
Toni Beljo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -69 kg
(MATTA A)
1-23
Gotowy
Noel Pettersson
Varbergs Kampsportsförening
Wygrana na punkty - 03:00
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer U21 Elit / -63 kg
(MATTA A)
1-24
Gotowy
Linnea Woxenius
Budoklubben Shindo
Evelin Nilsson SKIFT Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -77 kg
(MATTA A)
1-25
Gotowy
Liam Allstyle Mäkelä
SKIFT
Wygrana walkowerem
Toni Beljo Wernamo Ju-Jutsu Klubb
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -69 kg
(MATTA A)
1-26
Gotowy
Eli Lundberg
IKSU
Wygrana na punkty - 03:00
Linus Persson Varbergs Kampsportsförening
JJ Fighting / Damer U21 Elit / -70 kg
(MATTA A)
1-28
Gotowy
Nellie Blomqvist
Budoklubben Shindo
Ella Jakobsen Nacka Dojo IF Zwycięstwo przez pełny ippon - 01:14
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -85 kg
(MATTA A)
1-29
Gotowy
Elias Henke
SKIFT
Gabriel Falk IKSU Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Damer U21 Elit / -70 kg
(MATTA A)
1-31
Gotowy
Nellie Blomqvist
Budoklubben Shindo
Alicia Johansson Budoklubben Shindo Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Herrar U21 Elit / -85 kg
(MATTA A)
1-32
Gotowy
Elias Henke
SKIFT
Gabriel Falk IKSU Wygrana na punkty - 03:00
JJ Fighting / Damer U21 Elit / -70 kg
(MATTA A)
1-33
Gotowy
Ella Jakobsen
Nacka Dojo IF
Wygrana na punkty - 03:00
Alicia Johansson Budoklubben Shindo
JJ Fighting / Herrar Senior Elit / -69 kg
(MATTA A)
1-35
Gotowy
Henrik Larsson Sevon
SKIFT
Wygrana na punkty - 03:00
Stefan Herz IKSU